KONST / Litografier / Färglitografi 11709010
nr 1170 9010
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 39/260, motivet: 37x50
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:06:56
29/1 16:57:06
300 kr
7/3 23:48:28
19 mar
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson